Dvaro paslaugos

Burbiškio dvaras

Mūsų paslaugos

Ekskursijos po dvarą: 
Bilieto kaina 5,00 eur/asm. 
Gido paslauga 30,00 eur ( grupei iki 30 asm ).

Užsisakykite nakvynę Burbiškio dvare. Čia nerasite dviejų vienodų kambarių. Kiekvienas – unikalus savo atmosfera, kurioje dera istorija ir modernumas. Mėgaukitės prabanga, jauskitės kaip namie ir nenustebkite, jei ant Jūsų lovos įsitaisys dvaro katė Sofija, vaikštanti ten, kur nori.

Burbiškio dvare galite švęsti šventes, rengti konferencijas ar draugų pobūvius. Dvaro salės puikiai tinkamos ir dalykiniams įmonių renginiams, ir ištaigingoms vakarienėms. Tegu mūsų dvaro salėse gimsta ir tęsiasi Jūsų istorijos.

Ieškote išskirtinės dovanos? Mūsų dovanų kuponas – puiki staigmena Jūsų artimiesiems. Padovanokite jiems unikalią galimybę mėgautis, grožėtis ir džiaugtis viešnage Burbiškio dvare. Gal grožis ir neišgelbės pasaulio, bet tikrai padovanos keletą nepamirštamų akimirkų.

Pabėkite nuo kasdieninių rūpesčių ir skirkite laiko sau, pasilepindami poilsiu bei ramybe.

Burbiškio dvaro rūmuose galėsite pasimėgauti SPA malonumais. Čia atgausite vidinę harmoniją, jausitės pailsėję, bei pasikrovę energijos ateinančiai savaitei.

Maloniai kviečiame aplankyti Burbiškio dvare veikiantį restoraną. Virtuvės šefas nustebins itališkais, prancūziškais patiekalais. Kas kart atsinaujinančiu a la carte meniu. Restorane dirbantis/i Somelje pasiūlys derančius gėrimus, papasakos apie jų kilmę, o jei pageidausite, šampano butelį atidarys "Sobražo" būdu. Restorane ne tik pasigardžiuosite išskirtiniais patiekalais , bet ir ypatingu vakaru galite nustebinti mylimą asmenį, romantiška vakariene dviems, žvakių šviesoje  "Chinoiserie" salėje ar dvaro bokštelyje, dar kitaip vadinamu - "belvederiu" (it. belvedere - "gražus vaizdas").

Dvaro recepcija

Rezervacijos

Adresas

Laukiame atvykstant

Parko g. 1B, Burbiškio kaimas,
Anykščių rajonas

Mes internete

Socialiniai tinklai

burbiskis.lt 2021 Web sprendimai Digitalway ©. Visos teisės saugomos.

Scroll to top